کاهش نرخ بیکاری استان حاصل کار جمعی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود کاهش نرخ بیکاری استان در فصل تابستان را ماحصل تلاش جمعی مدیران استان دانست و یکی از مهم ترین سیاست گذاری های اقتصادی استان را حمایت از کارهای جدید عنوان کرد و گفت: حمایت از زنجیره های اشتغال یکی دیگر از سیاست های اقتصادی استان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار است که در اولویت قرار دارد.

حاتمی در ادامه به فراز و نشیب های تولید محصولات کشاورزی در استان اشاره کرد که باعث سردرگمی و ضرر کشاورزان و تعطیلی کارخانه های استان می شود، گفت: در برنامه داریم که به رویکرد اقتصادی استان که بیشتر با ضرر همراه است سر و سامان دهیم.

وی در ادامه گفت: در بحث های اقتصادی، ایده های نو و خلاقانه اقتصادی با تمام وجود از دهیاری های استان حمایت می شود و از آنها خواست برای ایجاد اشتغال و توسعه رونق تولید ایده ها و طرح های نو خود را به مجموعه اقتصادی استانداری ارائه کنند و استانداری با تمام وجود آنها را مورد حمایت قرار می دهند.

حاتمی در پایان از دهیاری ها خواست برای حل مشکلات اقتصادی از روستاهای موفق دیگر استان ها بازدید کنند و الگو بگیرند زیرا یکی از معضلات استان با وجود نیروی کار فراوان، زمینه کار زیاد و ترس و عدم ریسک پذیری در انجام کارهای نو است/ایرنا