وی با یادآوری اینکه تیم ملی کانوپولوی ایران سال گذشته در رقابت‌های آسیایی به مقام قهرمانی رسیده بود، افزود: متاسفانه شرایط آب و هوایی نامساعد و بارندگی شدیدی که در روز فینال بود و از سوی دیگر گل زودهنگامی که در ثانیه‌های ابتدایی بازی خوردیم، باعث شد تا روحیه تیم به هم بریزد و نتوانیم قهرمانی خود را تکرار کنیم.

فتاح پور افزود: در سالهای گذشته تا زمانی که در اردو بودیم، مبلغ ناچیزی به عنوان حقوق به ما پرداخت می‌شد، اما امسال این مبلغ هم حذف شد و اگر هم ورزشکاران در اردو حضور داشتند و برای مسابقات ادامه دادند، تنها به خاطر علاقه خودشان بود.

وی تاکید کرد: زمانی که ورزشکاری مدت چند ماه را در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد، در واقع زندگی خانوادگی، تحصیلات، شغل و … را کنار می‌گذارد، پس برای همین باید از او حمایت شود تا با اشتیاق و بدون دغدغه به تمریناتش ادامه دهد.

ملی پوش کانوپولوی ایران تصریح کرد: بی توجهی به ورزشکاران مدال آور و ملی پوش در قایقرانی ایران باعث شده تا از سالهای گذشته به مرور تعداد مدال‌هایمان کمتر شود و مسابقات امسال کانوپولو در چین هم شاید آخرین حضور خیلی از ملی پوشان این رشته در مسابقات برون مرزی بود/ایسنا