فرهمند سال‌افزون گفت: بخشی از تعمیرات این سالن توسط این اداره انجام شده است، اما منبع تامین بودجه کافی برای ادامه تعمیرات را نداریم و هیأت‌های ورزشی فعال در این سالن همت کنند و تعمیرات را به پایان برسانند.

وی یادآور شد: تنها ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار برای نگهداری و تعمیرات کل امکان ورزشی در استان در اختیار داریم و قطعا این مبلغ برای نگهداری و تعمیرات کل سالن‌های ورزشی استان کرمانشاه،کافی نیست.

سال افزون افزود: حدود ۱۵ میلیون تومان هزینه خرید مبنع سیستم گرمایشی در این سالن شده، با توجه به بررسی صورت گرفته باید سیستم لوله‌کشی سالن نیز عوض شود و این در حالی است که چندین هیأت ورزشی استان از جمله کاراته، باستانی و تکواندو در این سالن فعال هستند.

وی ادامه داد: اگر هیأت‌های فعال در این مجموعه ۲ میلیون تومان هزینه کنند سیستم گرمایشی و آب‌ گرم تعمیر و به بهره‌برداری خواهد رسید.

سال‌افزون یادآور شد: انتظار داریم هیأت‌های ورزشی تنها نقش مصرف کننده را در امکان ورزشی بازی نکنند، بلکه بخشی از مسؤولیت و هزینه نگهداری و تعمیرات را بر عهده بگیرند.

این در حالی است که در حاشیه مجمع هیأت تیراندازی استان کرمانشاه، مدیر‌کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تمرکز توان این اداره به نگهداری و تعمیرات سالن‌های موجود استان خبر دارد و یادآور شد اعتبار قابل توجهی برای این بخش در نظر گرفته است.

*هزینه را پرداخت می‌کنیم تعمیرات را تمام کنید!

نایب رئیس هیأت باستانی استان کرمانشاه گفت: اگر مابقی هزینه تعمیرات مجموعه شهید طاهری بین هیأت‌ها تقسیم شود ما نیز سهم خود را پرداخت می‌کنیم.

هدهدی تصریح کرد: با هدف جلوگیری از تعطیلی زورخانه، ما برای تامین گرمایش زورخانه از بخاری استفاده می‌کنیم که از محل دیگر به امانت گرفته‌ایم.

هدهدی با اشاره به محل تامین بودجه هیأت‌های ورزشی، افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان استان باید مدنظر داشته باشد که بودجه هیأت‌های ورزشی هر چند اندک، اما از طریق همین اداره تامین می‌شود و باید صرف هزینه اعزام تیم‌ها به مسابقات مختلف خارج استان شود.

وی ادامه داد: هیأت باستانی و ورزش‌های زورخانه‌ای منبع درآمد ندارد که بتواند آن را صرف تعمیرات کند.

این در حالی است که رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه نیز از پرداخت سهم خود برای تعمیرات مجموعه ورزشی شهید طاهری خبر داد.

ناصر محمد‌صالحی گفت: سالیان زیادی از احداث مجموعه ورزشی شهید طاهری  می‌گذرد، لکن ۲ سال پیش مسؤولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه مدعی بازسازی کامل این سالن و رفع تمامی ایرادات آن شد.

وی افزود: این ادعا در حالی است که علاوه بر سیستم گرمایشی سیستم برق‌کشی مجموعه ورزشی نیز با مشکل مواجه است و ما بار‌ها و بارها برای تامین روشنایی و سایر خساراتی که این نوسانات به مجموعه کاراته وارد کرده، هزینه کرده‌ایم.

حال با توجه به تقبل هزینه از طرف هیأت کاراته و هیأت ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای باید منتظر ادامه تعمیرات توسط اداره‌کل ورزش و جوانان استان بود./فارس