دالاهو روی ریل توسعه قرار دارد

محمدی، دالاهو را با وجود ریجاب و آبشارهای بسیار زیبا و چشم‌نواز و همچنین وجود ده‌ها جاذبه‌های طبیعی دیگر، آن را بهشت استان کرمانشاه معرفی کرد و متذکر شد: مردم خود نگهبان هستند و اجازه شکار در این منطقه را به احدی نمی‌دهند.

این مسؤول با اشاره به وجود ۶۱ هزار هکتار زمین زراعتی در این شهرستان، تصریح کرد: سال گذشته نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان فروش باغات به‌خصوص انجیر و زیتون داشتیم که امسال نیز ۲۰ تن به کشور فرانسه و ۱۰ تن به کشور عراق صادرات داشتیم.

وی با بیان اینکه این شهرستان روی ریل توسعه قرار دارد به صنایع دستی آن اشاره کرد و آن را سرپنجه تلاش، تفکرات و اختراعات ویژه مردم دالاهو دانست.

محمدی به سازهای سنتی منطقه زلان از توابع بخش گهواره، شالان با میوه‌های بهشتی اشاره و بیان کرد: سراب کرند به دلیل وجود باغات وزیبایی منحصر به‌فرد آن از اویل سال تا مهرماه پذیرای هزاران نفر از سراسر کشور است.

وی با اشاره به مشکل ترافیکی موجود در این سراب در فصل گردشگری، گفت: درصدد هستیم مسیر رفت و برگشت آن را یک‌طرفه کنیم اگر این مشکل را مرتفع کنیم تاحدودی مشکل پارکینگ این منطقه نیز حل و فصل می‌شود.

فرماندار دالاهو در ادامه یکی از برنامه‌های مهم پیش‌رو را برگزاری یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: حضور گسترده توام با شور و شوق در پای صندوق‌های رای می‌تواند مصونیت ملی را افزایش دهد.

وی ادامه داد: مردم بزرگوار اهل حق، تسنن و تشیع این شهرستان که تجلی وحدت ملی هستند در تمامی انتخابات گذشته جمهوری اسلامی ایران بالاترین مشارکت در سطح استان را به خود اختصاص داده‌اند که این نشانگر عشق و علاقه آن‌ها به نظام و انقلاب است.

محمدی اضافه کرد: مشارکت حداکثری، انتخابات قانونمند، بی‌طرفی کامل همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و موسسات و نهادهایی که از بودجه بیت‌‌المال ارتزاق می‌کنند، اصول اساسی فراروی ما برای صیانت از حق‌الناس است/فارس