در ادامه، امیر فرهاد آریانفر، «فرمانده قرارگاه عملیاتی در غرب کشور » اظهار داشت: یکی از روزهای ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش است.
فرمانده قرارگاه غرب ارتش افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با پذیرش هویت ارتش با تمام مختصات و ویژگی ها به ارتش عنایت نمودند وارتش تا به امروز با دل و جان و با استفاده از تجهیزات سخت، نیمه سخت و تمامی امکانات خود از مردم و میهن دفاع کرده است.
این مقام ارشد نظامی خاطر نشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی در ۴۲۴ عملیات حضور فعال داشته، و در راستای مطالبات و اهداف نظام و پشتیبانی از مردم ایران همگام با سایر نیروهای مسلح آماده جان فشانی بوده و هست.
لازم به ذکر است: در این مراسم نمونه‌هایی از تجهیزات رفع‌آلودگی، بیمارستان‌های سیار، خودروهای طراحی و بهینه شده و کمک‌های خداپسندانه و دلسوزانه پرسنل ارتش در غرب کشور برای امدادرسانی به مردم ایران در مبارزه با ویروسکرونا به نمایش گذاشته شد.
همچنین از بعد از مراسم رژه خودروهای خدمات رسان ارتش، خودرو های سمپاش در پنج نقطه شهر کرمانشاه اقدام به ضد عفونی کردن مراکز عمومی جهت مقابله با ویروس کرونا داشتند.