به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع، رئیس سازمان امور عشایر ایران در جمع زلزله زدگان مناطق عشایری استان کرمانشاه اظهار داشت: باید با همت وتلاش مضاعف و رفع کاستی های ناشی از خسارات زلزله اخیر مرحمی بر آلام عشایر غیور منطقه بگذاریم.

مهندس قندالی در بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و در جمع عشایر منطقه سرپل ذهاب با تسلیت درگذشت جمع کثیری از هموطنان و آرزوی صبر برای بازماندگان آنان گفت: باید با همت وتلاش مضاعف و رفع کاستی های ناشی از خسارات زلزله اخیر مرهمی بر آسیب دیدگان این حادثه و علی الخصوص عشایر غیور منطقه بگذاریم.

وی با تقدیر از مجموعه اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه که شبانه روز و پا به پای دیگر نهادها و با بکار گیری تمام توان و امکانات خود در مناطق عشایری حضور فعال دارند ابراز امیدواری کرد در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد برطرف شدن مشکلات ناشی از حادثه اخیر در نقاط آسیب دیده باشیم.

رئیس سازمان عشایر ایران در پایان از اختصاص وام یکصد میلیون ریالی با بهره ۴ درصد و بازپرداخت پنج ساله برای جبران گوشه ای از خسارتهای وارده به هر یک از خانوار های عشایری منطقه خبر داد و گفت: تا رفع تمامی مشکلات و رنج ها در کنار عشایر عزیز منطقه خواهیم ماند.