معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: رعایت اصول فنی در ساخت پروژه تله کابین کرمانشاه بسیار مهم و حیاتی است، زیرا این پروژه یک پروژه عمومی است که با جان و سلامت مردم ارتباط دارد.

مهرداد سالاری  با بیان اینکه شهرداری باید تمامی موارد مربوط به اصول فنی ساخت پروژه تله کابین را رعایت کند، افزود: این پروژه به لحاظ اینکه جنبه عمومی دارد، شهرداری و پیمانکار با جدیت ملزم به رعایت اصول فنی در ساخت آن هستند.

وی گفت: پروژه‌ای مانند تله کابین به لحاظ اینکه مردم دائماً از آن استفاده می کنند جزو ابنیه‌ها و سازه‌های بسیار مهم محسوب می شود، بنابراین شهرداری کرمانشاه یک هفته فرصت دارد نسبت به پاسخگویی جهت رفع ایرادات و استاندارد سازی پروژه که توسط کمیته ناظرین اداره استاندارد در خصوص فنداسیون و جوشکاری مشخص شده اقدام کند، در غیر اینصورت دیگر اقدامات برای رعایت اصول فنی طرح انجام خواهد شد.

سالاری با بیان اینکه پروژه تله کابین کرمانشاه جزو پروژه های مهم و مورد نیاز برای شهر کرمانشاه است، تصریح کرد: پروژه تله کابین برای شهر کرمانشاه با توجه به جذابیت های گردشگری این شهر یک پروژه خوب و مناسب است، اما آنچه قبل از هر چیز برای ما مهم و الزامی است در اولویت قرار دادن توجه به رعایت اصول فنی و استاندارد سازی پروژه توسط شهرداری و پیمانکار است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ادامه داد: اگر ساخت این پروژه همراه با اصول فنی نباشد به یک سازه بسیار خطرناک تبدیل می شود که می تواند حوادث جانی را برای مردم رقم بزند، لذا به هیچ عنوان از ساخت چنین پروژه ای که فاقد اصول فنی باشد رضایت نخواهیم داشت و شهرداری کرمانشاه وظیفه دارد به سرعت جهت رفع ایرادات و نواقص طرح اقدام کند./ایسنا