مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از ۹۸ درصد دانش‌آموزان استان برای سال تحصیلی جدید ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: دانش‌آموزانی که به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، در اسرع وقت به نزدیک‌ترین مدرسه به محل سکونت خود جهت ثبت‌نام مراجعه کنند.

مجید یزدان‌پناه ، در خصوص آخرین اخبار و اقدامات آموزش و پرورش استان در راستای سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: تا به امروز جمعیت دانش‌آموزی استان بالغ بر ۹۸ درصد در پایه‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌اند.

وی عدم نام‌نویسی ۲ درصد باقی‌مانده دانش‌آموزان این استان را تداوم ارتقای پایه و همچنین آزمون‌های شهریور آنان دانست و گفت: این دو درصد بیشتر در خصوص پایه اولی‌ها است که در این راستا از خانواده‌ها می‌خواهیم هر چه سریع‌تر برای ثبت‌نام به نزدیک‌ترین مدرسه به محل سکونت خود مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در خصوص توزیع کتب درسی، ادامه داد: توزیع کتب درسی در سطح مدارس در حال انجام است و دانش‌آموزانی که در حال گذراندن امتحانات شهریورماه هستند با مراجعه به سامانه ثبت کتب درسی می‌توانند برای تهیه کتاب اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پروش استان تمامی تمهیدات و مقدمات لازم را برای آغاز سال تحصیلی اندیشیده و امیدواریم با همراهی خانواده‌ها در خصوص تزریق واکسن دانش‌آموزان، آرام آرام زمینه حضور تدریجی دانش‌آموزان را در مدارس بعد از قریب ۱۸ ماه شاهد باشیم/فارس