سرپرست شهرداری کرمانشاه از رفع سه گره ترافیکی این شهر با راه اندازی سه معبر جدید خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس امیر رحیمی درخصوص رفع سه گره ترافیکی شهر کرمانشاه اظهار داشت:
یکی از این گره های ترافیکی مربوط به حرکت خودرویی از میدان فردوسی به سمت خیابان سراب قنبر، بلوار خلیج فارس و بلوار مروارید است که در ورودی میدان فردوسی ایجاد ترافیک می شود.

وی افزود: پس از بررسی امکان ایجاد دسترسی و حل این گره ترافیکی با ایجاد یک معبر در شهرک صادقیه به سمت سراب قنبر به طول ۱۸۰ متر و عرض ۲۰ متر ایجاد شود.

سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: زیرسازی و جدول گذاری این معبر جدید انجام شده است و طی هفته جاری آسفالت خواهد شد و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری کامل می رسد.

بهره‌برداری از معبر جدید شهرکت کیهانشهر تا پایان ۱۴۰۰

سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: معبر انتهای شهرک کیهانشهر که به بزرگراه امام خمینی ره متصل می‌شود عملیات خاکبرداری آن در سال ۹۹ آغاز شد و بخش عمده‌ای از آن پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

رحیمی افزود: راه اندازی این معبر جدید به عنوان معبر معین بزرگراه امام خمینی ره می تواند از بار ترافیکی تقاطع غیرهمسطح شهدا بکاهد.

وی بیان داشت: ساخت این معبر به دلیل ایجاد دسترسی کامل به منازل مسکونی این منطقه می‌تواند خدمات شهرداری را به این ناحیه افزایش دهد و از طرفی با توجه به دسترسی کامل خودرو به این منطقه در حوزه معیشتی نیز می تواند سطح شهروندان منطقه را به دلیل افزایش قیمت ملکی افزایش دهد.