مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه از اسکان ۱۶۷۰ کارتون خواب و بی سرپناه در گرمخانه های شهرداری کرمانشاه از ابتدای زمستان تاکنون خبر داد.

شیرزاد عباسی اظهار کرد: یکی از ماموریت های شهرداری ساماندهی افراد بی‌سر پناه وکارتن خواب می باشد و در همین راستا شهرداری با شروع فصل سرما اقدام به راه اندازی گرمخانه ای واقع  در پارک جلالیه برای افراد بی سرپناه و کارتون خواب کرده است.

وی افزود: از ابتدای زمستان تاکنون این گرمخانه۱۵۲۰  کارتون خواب و بی سرپناه را اسکان داده است.

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز به پذیرش افراد بیشتر گرمخانه جدیدی واقع در اردوگاه چشمه سفید با ظرفیت ۲۵ تا ۳۰ نفر راه اندازی کرده ایم.

وی افزود: در مدت یک هفته فعالیت این گرمخانه به ۱۵۰ کارتون خواب و بی سرپناه خدمات رسانی شده است.

عباسی با اشاره به راه اندازی یک اکیپ شبانه برای جمع آوری افراد کارتون خواب گفت: این اکیپ در طول شب در سطح شهر گردش کرده و در صورت مشاهده افرادی کارتون خواب و بی سرپناه آنها را به گرمخانه ها منتقل می کند.

این مسئول از تمام افراد خواست تا در صورت مشاهده افراد کارتن خواب با سامانه گویا ۱۳۷ تماس گرفته تا این افراد به گرمخانه ها منتقل شوند.

مدیر کل پیشگیری ورفع تخلفات شهری در پایان خاطرنشان کرد: ساعت پذیرش افراد بی سرپناه در گرمخانه های شهرداری از ساعت ۱۷ بعدازظهر الی ۹ صبح روز بعد با خدمات مکان خواب و تهیه شام و صبحانه برای افراد پذیرش شده می باشد/ایسنا