اینکه شدیدا به دنبال کلانشهر شدن کرمانشاه بودیم به این خاطر بود که کلانشهر شدن کرمانشاه علاوه بر افزایش ارزش افزوده املاک مردم و ارتقای اعتبارات عمرانی، جایگاه کرمانشاه را به عنوان مرکز غرب کشور تثبیت میکند و تمایل سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری در کرمانشاه افزایش میدهد که این موضوع باعث کارآفرینی و کاهش بیکاری جوانان عزیز استان خواهد شد.

🔹چند استان به دنبال تصویب “بندر خشک” برای خود بودند، اما در نهایت توانستیم این امتیاز را برای کرمانشاه کسب کنیم. آغاز عملیات اجرایی احداث آزادراه بیستون-کرمانشاه- حمیل یکی از گامهای اولیه برای تحقق این موضوع است که دستاوردهای بسیار خوبی برای استان در پی خواهد داشت.

🔸اقتصاد مقاومتی باید در عرصه تولید درونزا و در عرصه صادرات برونزا باشد. این الگو برای توسعه استان به خوبی قابلیت اجرا دارد. همت مردم، احساس مسوولیت همگانی و ترویج فرهنگ کار باید مبنای توسعه استان قرار گیرد.

🔹دستاوردها و مواهب سامانه سردسیری برای استان، چندین برابر سامانه گرمسیری است. شدیدا به دنبال تحصیل بیشترین منافع و منابع آبی برای توسعه استان از این طرحهای عظیم هستیم.

🔸با چانه زنی میتوانیم قطار توسعه استان را پیش ببریم، منوط به اینکه صدای واحد از استان به مرکز برسد. اما متاسفانه همیشه موضوعات کم اهمیت و کوچک، انرژی افراد تاثیرگذار را گرفته و باعث چندصدایی شدن شده است.

🔹پروژه پالایشگاه آناهیتا حدود ۲۸ هزارمیلیارد تومان سرمایه نیاز دارد که برای خروج از این وضعیت به دنبال یک سرمایه گذار خوب، و پس از آن استفاده از منابع فاینانس برای ادامه عملیات آن هستیم.