شریف خسروی در جلسه بررسی اجرای چندین طرح در استان تاکید کرد: مدیران باید حداکثر همراهی را در جذب سرمایه گذاری داشته باشند و ذهنیت خود را برای سرمایه گذاری خارجی در استان تغییر دهند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم مدیران تلاش برای جذب سرمایه گذاری خارجی است، اظهار کرد: برای توسعه و پیشرفت استان نیازمند سرمایه گذاری های داخلی و خارجی هستیم و مدیران در این زمینه باید همراه و همدل باشند.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری خارجی استانداری کرمانشاه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای اجرای چندین طرح با استفاده از سرمایه گذاری خارجی گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است  یک پارک بسیار مدرن و بزرگ و همچنین یک هتل ۵ ستاره در محدوده شهر کرمانشاه با همکاری سرمایه گذاران خارجی ایجاد شود، لذا سازمان راه و شهرسازی و منابع طبیعی موظف به معرفی زمین برای اجرای این طرح ها هستند.

خسروی تصریح کرد: با توجه به احداث پارک جنگلی سراب قنبر و یا وجود پارک جنگلی در اطراف شهر بیستون می توان این طرح ها را در قالب همین زمین های موجود احداث کرد یا اینکه منابع طبیعی زمین هایی که در اختیار دارد و برای اجرای این طرح های گردشگری مناسب هستند را هر چه سریعتر معرفی کند.

وی همچنین با اشاره به اجرای یک طرح توریستی و محصولات صنایع دستی و ایجاد بازارچه برای تولید پوشاک برند در شهرستان هرسین گفت: اقدامات لازم برای اجرای این طرح ها و همچنین یک هتل جدید با همکاری فرمانداری شهرستان هرسین صورت گرفته، لذا دستگاه های ذیربط در این زمینه باید نهایت همکاری و تلاش خود را بکار گیرند.

 
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین نیز گفت: طی گفتگوهای انجام شده با یک سرمایه گذار قرار است برای احداث یک سوله محصولات صنایع دستی، هتل، فضای سبز و بازارچه برای تولید پوشاک برند در شهرستان هرسین اقدام کند که بدون تردید با اجرای این طرح ها فضای کسب و کار در شهرستان هرسین تغییر خواهد کرد و این شهرستان با تحول مواجه خواهد شد./ایسنا