سرهنگ رضا الماسی در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه با اشاره به طرح‌های زمستانی پلیس راهور اظهار داشت: طرح زمستانی هم اکنون در حال اجرا است و تا ۱۵ اسفند ادامه دارد، بلافاصله بعد از اتمام طرح زمستانی وارد طرح نوروزی خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه طرح نوروزی پلیس راهور تا پایان تعطیلات نوروزی در کرمانشاه ادامه خواهد داشت، افزود: پلیس همچون سنوات گذشته، صد درصد در آماده باش قرار دارد و در خدمت شهروندان و مهمانان و مسافران خواهد بود.

سرهنگ الماسی با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت، گفت: اجرای طرح زوج و فرد در شهر کرمانشاه با هدف کنترل هسته مرکزی شهر انجام می‌شود همچنین هدف دیگر ترغیب مردم به استفاده از وسایل نقلیه عمومی است.

 وی با بیان اینکه اجرای طرح زوج و فرد در کرمانشاه تا پایان روز ۲۹ اسفند در چند خیابان‌ محدوده‌ی مرکزی شهر ادامه خواهد داشت، گفت: درخواست ما این است که رانندگان طرح زوج و فرد را جدی بگیرند.

سرهنگ الماسی گفت: اگر رانندگان طرح زوج و فرد را تا زمان تعیین شده رعایت نکنند قطعاً اعمال قانون خواهیم کرد و اگر هم تخلف از دید ماموران دور باشد، دوربین‌های نظارتی ما و معاونت حمل و نقل شه داری‌ها شماره‌ پلاک خودروی رانندگان متخلف را رصد می‌کنند و اعمال قانون خواهند کرد.‌