*راه آهن کرمانشاه سبب خسارت به مزارع مردم شده است

سلیمانی با اشاره به اینکه در ساخت راه آهن و زیرساخت‌های آن ضوابط و اصول راه‌سازی رعایت نشده است، گفت: در احداث راه آهن کرمانشاه بی‌توجهی به مساله‌ زیرساخت آن کاملا مشهود است؛ این نوع زیرساخت به زمین‌های زراعی مردم آسیب جدی وارد کرده و باید وزیر راه و شهرسازی و مجموعه استانداری پاسخگو باشند.

وی افزود: ریل راه آهن در برخی از نقاط استان به گونه‌ای کشیده شده که مانع از ورود آب به زمین‌های کشاورزی می شود؛ گلایه‌های مردم را به گوش وزیر راه و شهرسازی رسانده‌ام و امیدوارم مشکلات مردم که ناشی از احداث راه آهن بدون توجه به زمین‌های زراعی آنان است، مرتفع شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیل اخیر، خاطرنشان کرد: با توجه به وقوع سیل که در استان رخ داد، برخی زیر ساخت‌های ساخته شده از بین رفته‌اند بنابراین باید تدبیری اندیشه شود تا مجدد خسارت‌های وارده شده جبران شوند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال جاری ۲ اقدام باید صورت بگیرد؛  نخست آنکه اعتباراتی که به حوزه راه و شهرسازی در سال ۹۷ تخصیص داده شده به مرحله اجرا در بیاید و سپس زیر ساخت‌های تخریب شده بر اثر سیل مجدد بازسازی و با رعایت اصول راه‌سازی ساخته شوند/فارس