علی مراد مرادی مجد در گفتگو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار کرد: طرح های اجرا شده در سه محور اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق، توسعه و احداث شبکه ها و برق رسانی به روستاها بودند.

وی با بیان اینکه بهره برداری از پروژه های فوق نقش موثری در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکان برق دارد، عنوان کرد: احداث شبکه جهت برق رسانی به مسکن مهر پردیس با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیون ریال از پروژه های مهم در حوزه توسعه و احداث شبکه است.

مرادی مجد یادآوری کرد: همچنین در بخش اصلاح و بهینه سازی شبکه برق ۱۴ پروژه در شهرهای کرمانشاه، روانسر، ثلاث باباجانی، جوانرود، بیستون، کوزران و بخش ماهیدشت به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه در ادامه، برق رسانی به روستاهای داربید و حاجی آباد در بخش ماهیدشت و ۲ مجتمع در کرمانشاه را نیز از جمله پروژه های افتتاحی در بخش برق رسانی عنوان کرد.

وی همچنین از برق رسانی به ۲ هزار و ۵۲۰ روستای استان خبر داد و گفت: به جرات می توان گفت در حال حاضر روستای بالای هفت خانوار بدون برق در استان کرمانشاه وجود ندارد.

مرادی مجد در پایان ابراز امیدواری کرد ظرف مدت یکسال آینده تمامی روستاهای زیر هفت خانوار استان نیز از نعمت برق برخوردار شوند.

هم اکنون ۷۳۵ هزار مشترک برق در استان کرمانشاه وجود دارد که تقریبا بیش از ۵۰ درصد این مشترکین در خود شهر کرمانشاه مستقر هستند.