بهمن خسروانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه از اجرای طرحی ویژه در ایام منتهی به سال نو خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: بنا را بر این گذاشته ایم تا در ایام منتهی به سال نو و همچنین در تعطیلات سال نو دستگاه‌های خدمات‌رسان زیر مجموعه ما همچون اکیپ‌های سیار و دائم امداد خودرو، هلال احمر استان از ۲۵ اسفندماه تا ۲۱ فروردین‌ماه در آماده باش کامل به سر ببرندبه همین منظور به ماموران و عوامل راهداری مستقر در سطح جاده‌ها تعداد بیشتری نیرو تزریق شده است.
وی در ادامه افزود: در راستای تحقق اهداف این طرح تامین روشنایی محورها، لکه‌گیری و روکش آسفالت، انجام مجدد خط‌کشی‌ها، تعمیر، شست‌وشو و تعویض علائم فرسوده و… از جمله اقداماتی است که دراستان به اجرا در آمده است.
وی با بیان اینکه طرح نوروزی پیش فروش بلیت اتوبوس‌های مسافربری برای سفر‌های نوروزی از ۱۷ بهمن‌ماه آغاز شده است، اضافه کرد: این طرح تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.
به گفته خسروانی، در نوروز ۹۷ تغییر و افزایشی در نرخ جابجایی مسافر در استان کرمانشاه نداریم و با هرگونه تخلفی نیز برخورد خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه به وجود یک‌هزار و ۹۸۲ دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه در بخش حمل و نقل عمومی آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی اشاره کرد و در پایان تصریح کرد: در حال حاضر ۳۳ شرکت اتوبوسرانی با ظرفیت ۲۱۰ دستگاه اتوبوس، ۲۷ شرکت مینی‌بوس با ظرفیت ۹۸۵ دستگاه مینی‌بوس و ۱۰ شرکت سواری با ظرفیت ۷۸۷ دستگاه سواری در استان کرمانشاه فعال است.