فرامرزی با اشاره به قابلیت مهم جنگلهای بیستون گفت: جنگل بیستون با ۱۱۲ هکتار مساحت، فضای بی نظیر و بکری دارد که از یادگاران مرحوم شهرستانی در استان است و دارای دو چاه فوق العاده است و با وجود تنش های آبی هم، بدون پمپ آبرسانی میکند ولی با وجود این موهبت الهی؛ امسال جنگل ها و کاج های بیستون آبیاری نشده اند.
وی اظهار داشت: این در حالی است که در قانون به صراحت بیان شده هرگونه فضای سبز در محدوده شهرها باید در اختیار شهرداری ها باشد که متاسفانه شهرداری بیستون از این مزیت هم بی بهره شده و سازمان منابع طبیعی این جنگل را به شرکت توسعه گردشگری واگذار کرده و نکته جالب این است که در حین واگذاری به یک پیمانکار بخش خصوصی نیز اجازه بهره برداری از این جنگل را داده وپس از آن نیز شرکت توسعه گردشگری هیچگونه نظارت و کاری در آنجا انجام نداده است.
شهردار بیستون یادآور شد، به صراحت می گویم شرکت توسعه گردشگری، بی مسئولیت ترین سازمان استان در قبال بیستون است، حدود ۱۱۲ هکتار جنگل ناب و بکر در اختیار دارد و آبیار آنها ۱۷ ماه هست که حقوق نگرفته متاسفانه این شرکت در قبال این جنگل هیچگونه مسئولیتی قبول نمیکند و قرارداد این واگذاری از ابتدا غلط بوده است.
به گفته وی، علاوه بر اینها حدود چهار میلیارد و سیصد میلیون تومان از ادوات آبیاری در این جنگل از بین رفته و کسی هم پاسخگو نیست و اگر دیر اقدام کنیم این جنگل از بین می رود شاید واگذاری این جنگل به شهرداری بتواند علاوه بر حفظ آن، منبع درآمد خوبی برای شهرداری باشد و حتی می تواند اشتغال آفرین باشد.
شهردار بیستون در خاتمه گفت: بیستون باید درست دیده شود فرماندار محترم شهرستان هرسین انصافا همکاری خوبی با ما داشته اند ولی جهت رفع مشکلات بیستون نیازمند عزم استانی هستیم و باید مسئولان و مدیران استان به طور ویژه بیستون را در یابند.