به گزارش طلوع کرمانشاه، هوشنگ بازوند، امروز(۱۷ شهریور) در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب پرچمدار اقتصاد مقاومتی در کشور هستند، اظهار کرد: ایشان در همه نشست ها بر اقتصاد مقاومتی به عنوان یک راهبرد بلندمدت برای توسعه کشور تاکید می کنند.

بازوند افزود:  مدیران نیز باید اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک راهبرد بلندمدت سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

وی مشارکت مردمی را یکی از پایه های اصلی اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: بدون مشارکت مردمی امکان تحقق این برنامه راهبردی وجود ندارد.

 
وی گفت: اجرای دقیق پروژه های اقتصاد مقاومتی یکی از مطالبات مدیریت ارشد استان از مدیران است.
 
استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه دولت از اعتبارات کافی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره برخوردار نیست و مجموعه نظام به این جمع بندی رسیده که این پروژه ها را به مردم واگذار کند، گفت: مصوبات لازم در زمینه به تصویب سران سه قوه رسیده و لزوم اجرای آن به تایید مقام معظم رهبری نیز رسیده است.

بازوند با بیان اینکه روند واگذاری ها باید با قدرت و جدیت تمام انجام شود، گفت:  پروژه های نیمه کاره زیادی در حوزه های مختلف ورزشی، فناوری و عمرانی در سطح استان وجود دارند که باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شده و به بخش خصوصی واگذار شوند.