نشست اضطراری دکتر لهونی نماینده مردم شریف اورامانات با مدیرعامل و معاونین تخصصی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در خصوص طرحهای تامین آب شهرهای اورامانات.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، قبل از ظهر امروز دکتر آرش لهونی نماینده منتخب مردم صبور پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی، ضمن ملاقات با درویشی مدیر عامل شرکت در خصوص طرحهای در دست اجراء در منطقه اورامانات به بحث و گفتگو پرداخت ، بر پایه این گزارش ملاقات ظهر امروز به پیشنهاد دکتر لهونی و به جهت طرح های در دست اجراء در حوزه انتخابیه ایشان صورت پذیرفت.
از موضوعات مهم و مطروحه در این نشست میتوان به طرح آبرسانی به شهر پاوه ، تامین آب میان مدت شهر جوانرود و شهرک صنعتی این شهر ، اتمام مطالعات فاز ۲ سد ساروخان ، تهیه طرح ضربتی آبرسانی شهر تازه تاسیس بان وره و شاهو در شهرستان روانسر از چشمه قلانی ، بررسی علل و عوامل خشک شدن برخی چشمه های شهرستان ثلاث و جوانرود ، پیگیری تخصیص آب اورامانات و نیز تامین آب شهر تازه آباد و آخرین وضعیت مخزن شهر ثلاث از چشمه میر هومر نام برد .
لازم به توضیح است طرفین در این نشست به بررسی کامل جزئیات موارد یاد شده و آخرین اقدامات انجام شده پرداختند و ضمن بحث و تبادل نظر،مدیر عامل شرکت گزارش جامعی از وضعیت طرحهای مطالعاتی و اجرائی بویژه طرحهای در دست اجراء ارائه نمود . درویشی ،در پایان ضمن اعلام برنامه های شرکت آب منطقه ای در سالجاری برای تسریع در اتمام طرحهای تامین آب و برنامه زمان بندی شرکت برای بهره برداری از طرح ها ، به تشریح انتظارات متقابل وزارت نیرو از نمایندگان پرداخت .