شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17207 تعداد نوشته های امروز : 18×

آخرین خبرها

دلیل حذف ایران از جام جهانی چیست؟ گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو هوانگ بهترین بازیکن دیدار کره‌جنوبی – پرتغال شد رکوردشکنی بنتو، سومین صعود کره به دور حذفی و یک رکورد منفی برای پرتغال

اولویت رسانه‌ها باید معرفی ظرفیت‌های کرمانشاه باشد
07 مهر 1401 - 11:21
شناسه : 280719
0
استاندار کرمانشاه؛ طلوع‌‌کرمانشاه :

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع-بهمن امیری مقدم در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه، امیدآفرینی را یک اولویت قطعی و مهم برای صدا و سیمای مرکز استان برشمرد و گفت: شبکه زاگرس باید با پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردمی و انعکاس اقدامات مثبت و ظرفیت ها و داشته های استان در حوزه های مختلف، امید و انگیزه را در استان تقویت کند/وی با انتقاد از سهل انگاری و بی برنامه بودن شبکه زاگرس در گذشته، تاکید کرد که این انتظار جدی از مدیریت جدید وجود دارد که با برنامه و تلاش همه جانبه، در جهت ترمیم اعتماد و رضایت مردم استان و بالا کشیدن شبکه زاگرس از نیمه پایین جدول رتبه بندی شبکه های استانی، بکوشد/وی با بیان اینکه شبکه زاگرس باید دغدغه های همه اقشار استان از زبان ها، گویش ها، قومیت ها و فرهنگ های مختلف را احصا کند و پوشش دهد، گفت: لازم است نظرات و دیدگاه های نخبگان و صاحبان ایده در مراکز علمی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و مردمی و… اخذ و در برنامه ریزی ها بکار گرفته شود/وی همچنین بر مدیریت انتشار اخبار منفی و جلو گیری از پخش اطلاعات سیاه و نادرست درباره استان و کرمانشاهی ها تاکید کرد و گفت:اولویت صدا و سیما و رسانه های استان باید معرفی شایسته و خوب استان زیبا و پرظرفیت کرمانشاه بویژه در شبکه های سراسری باشد، زیرا این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است/انعکاس آداب و رسوم، فرهنگ ها، داشته های معنوی و ارتباط تعاملی با اقشار مختلف استان، معرفی مساجد فعال، معرفی کارآفرینان برتر و خلاق و واحدهای تولیدی موفق و… از دیگر توصیه های استاندار کرمانشاه به مدیرکل جدید صداوسیمای استان بود/ یکی از مشکلات بزرگ استان کرمانشاه که سبب ریشه دار شدن مشکل بیکاری شده، ضعف فرهنگ کار است که باید شبکه زاگرس در زمینه اصلاح این وضعیت با تدوین یک برنامه ریزی مناسب گام بردارد.

پ
پ

استاندار کرمانشاه گفت: این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است.

بهمن امیری مقدم در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه، امیدآفرینی را یک اولویت قطعی و مهم برای صدا و سیمای مرکز استان برشمرد و گفت: شبکه زاگرس باید با پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردمی و انعکاس اقدامات مثبت و ظرفیت ها و داشته های استان در حوزه های مختلف، امید و انگیزه را در استان تقویت کند.

وی با انتقاد از سهل انگاری و بی برنامه بودن شبکه زاگرس در گذشته، تاکید کرد که این انتظار جدی از مدیریت جدید وجود دارد که با برنامه و تلاش همه جانبه، در جهت ترمیم اعتماد و رضایت مردم استان و بالا کشیدن شبکه زاگرس از نیمه پایین جدول رتبه بندی شبکه های استانی، بکوشد.

وی با بیان اینکه شبکه زاگرس باید دغدغه های همه اقشار استان از زبان ها، گویش ها، قومیت ها و فرهنگ های مختلف را احصا کند و پوشش دهد، گفت: لازم است نظرات و دیدگاه های نخبگان و صاحبان ایده در مراکز علمی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و مردمی و… اخذ و در برنامه ریزی ها بکار گرفته شود.

وی همچنین بر مدیریت انتشار اخبار منفی و جلو گیری از پخش اطلاعات سیاه و نادرست درباره استان و کرمانشاهی ها تاکید کرد و گفت: اولویت صدا و سیما و رسانه های استان باید معرفی شایسته و خوب استان زیبا و پرظرفیت کرمانشاه بویژه در شبکه های سراسری باشد، زیرا این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است.

انعکاس آداب و رسوم، فرهنگ ها، داشته های معنوی و ارتباط تعاملی با اقشار مختلف استان، معرفی مساجد فعال، معرفی کارآفرینان برتر و خلاق و واحدهای تولیدی موفق و… از دیگر توصیه های استاندار کرمانشاه به مدیرکل جدید صداوسیمای استان بود.

امیری مقدم بر ضرورت تقویت فرهنگ کار و تلاش در استان هم تاکید و اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ استان کرمانشاه که سبب ریشه دار شدن مشکل بیکاری شده، ضعف فرهنگ کار است که باید شبکه زاگرس در زمینه اصلاح این وضعیت با تدوین یک برنامه ریزی مناسب گام بردارد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.