چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 31 May , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 19115 تعداد نوشته های امروز : 0×

آخرین خبرها

سیب و شاه‌ توت شما را قدرتمند می‌کنند گام مستندی برای اجرای پالایشگاه “آناهیتا” برداشته‌ایم اولین مدال تاریخی سپک‌تاکرا دختران کرمانشاهی در قلب خلیج فارس دشت شد مشترکان همراهی کنند، تابستان را بدون خاموشی پشت سر می‌گذاریم پارک‌های کرمانشاه غیراستانداردند ۹۱ مرغداری کرمانشاه به علت عرضه خارج از شبکه مرغ به تعزیرات معرفی شدند ۱۰۰مکان مخروبه در محله کم برخوردار آقاجان کرمانشاه تخریب شد ۵ راهکار برای مدیریت استرس در زمان امتحانات چگونه به حفظ سلامت دستگاه گوارش کمک کنیم؟به قاعده غذا بخورید شناسایی ۲۵۵ نقطه بحرانی حریق در منابع طبیعی کرمانشاه دهن کجی نمایندگان مجلس و وزارت جهاد کشاورزی به کرمانشاه/ یک همایش ملی سوت و کور ۲ مصدوم و ۲ فوتی در حادثه واژگونی خودرو صحنه  آغاز اردوی تیم ملی تپانچه بادی در کرمانشاه تاکید بر گسترش روابط تجاری و گردشگری کرمانشاه و حلبچه علائم اگزمای پوستی چیست؟ پر شدگی ۶۶ درصدی سدهای استان کرمانشاه خطر وقوع چادرنشینی در بیخ گوش شهر کرمانشاه! ۶۰۰ نفر در کرمانشاه پیگیر شناسایی کودکان “بازمانده از تحصیل” شده‌اند کرمانشاه صاحب پردیس سینمایی می‌شود اعلام شرایط دریافت هدیه ازدواج بیمه تأمین اجتماعی

اندیشه ای فرانو در چشم انداز مدیریتی بازوند/ مردم محوری، باور استاندار کرمانشاه برای اداره استان
12 اسفند 1396 - 17:35
شناسه : 5809
0
طلوع‌‌کرمانشاه :

در پس تفکر استاندار مردمی کرمانشاه، اندیشه ای نوگرایانه وجود دارد، با وجود داشتن اندیشه ای مستقل و پایدار از توانایی برقراری با مردم از هر قشر و صنفی برخوردار است و برای لمس مشکلات حوزه مدیریتی خود، در بطن جامعه حضور می یابد و فرصت برابری برای شنیدن خواسته ها در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

پ
پ

استان متمدن کرمانشاه، دیار علم و فرهنگ و هنر است که مهد پرورش بسیاری از پیشکسوتان و نام آوران در عرصه ملی و جهانی است، ظرفیت های فرهنگی و ورزشی این استان پهناور متعدد است که میدان دادن برای شکوفایی هرچه بیشتر، نیازمند حمایت و نگاه ویژه مدیران به ویژه مدیریت ارشد استان است و این همان مقوله ای که در سال های گذشته بسیار کم رنگ بوده و یا نگاه کلان و جدی بدان از سوی مدیران ارشد استان وجود نداشته است.
وظایف مدیریتی و نظارتی استاندار تنها به حوزه سیاسی ختم نمی شود، یک استاندار علاوه براینکه حلقه واسطه دولت با مردم است نباید از توجه و حضور در برنامه های مرتبط حوزه علم، فرهنگ، هنر و ورزش غفلت ورزد.
بدیهی است که فرهنگ زیربنای اصلی توسعه در جامعه است، از همین رو یک استاندار قوی و توانمند باید بتواند با شناخت نیازهای فرهنگی و ورزشی جامعه، پرداختن به این حوزه را پررنگ کند تا بتواند پایه های توسعه استان را هوشمندانه پی ریزی کند.
نگاه همه جانبه مهندس “هوشنگ بازوند” استاندار کرمانشاه موجب نگرش ویژه ای به حوزه های موثر در توسعه استان شده است که این مهم نیز از طریق معاونان وی با برگزاری جلسات مستمر و نشست های هم اندیشی با فعالان حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و علمی پیگیری می شود.
در پس تفکر استاندار مردمی کرمانشاه، اندیشه ای نوگرایانه وجود دارد، با وجود داشتن اندیشه ای مستقل و پایدار از توانایی برقراری با مردم از هر قشر و صنفی برخوردار است و برای لمس مشکلات حوزه مدیریتی خود، در بطن جامعه حضور می یابد و فرصت برابری برای شنیدن خواسته ها در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.
توجهات مهندس بازوند در راستای تکریم نخبگان بومی و پیشکسوتان فرهنگی در روند حرکتی جامعه، دیدار با مهندسان در راستای بررسی و تلاش برای از بین بردن موانع اشتغال توسط قشر توانمند مهندسی، برگزاری نشست با فعالان گردشگری و توجه به حوزه توسعه گردشگری با هدف حرکت در جهت یک اقتصاد پایدار تنها نمونه ای از فعالیت اخیر استاندار و حوزه استانداری کرمانشاه در حوزه هایی غیر از وظایف سیاسی و یا جلسات روتین است.
حضور مسوولان به ویژه مدیریت ارشد استان در چنین برنامه هایی علاوه بر حس انتقال مردمی بودن، موجب دلگرمی جوانان و پیشکسوتان می شود، چنانچه بازوند با حضور در مراسم بزرگداشت “فرهاد هژیر” پیشکسوت بسکتبال کرمانشاه، بازهم دیدگاه روشن و متفاوت خود را نسبت به اهمیت تکریم بزرگان و پیشکسوتان استان بیان کرد.
گوش فرادادن به نظرات و مطالبات اقشار فرهنگی و ورزشی، تعامل دو سویه با اقشار و احزاب استان گویای نگرش استاندار کرمانشاه به توسعه استان از طریق پل ارتقای فرهنگ، هنر و اجتماع است.
مهندس بازوند معتقد است، همه فعالان و دلسوزان استان را باید دید و درصدد رفع مطالبات آنان برآمد تا بشود با خلاقیت و تعاملی دو سویه از هیچ، همه چیز آفرید و امکانات بالقوه را به بالفعل تبدیل کرد.

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.