شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17206 تعداد نوشته های امروز : 17×

آخرین خبرها

گل روزبه چشمی در میان گل‌های باور نکردی جام جهانی تجربه استرس روزانه با افزایش سن کاهش می یابد همه مربیانی که بعد از حذف از جام‌جهانی استعفا دادند/ کی‌روش هم هست! محدوده میدان آزادی تا میدان فردوسی قابلیت اجرای “پیاده‌راه” دارد/ این پروژه به نفع صنوف است ابراز علاقه مدافع کروات‌ به رئال کرمانشاه، مربی سازنده ندارد! توقف صادرات دام زنده از کرمانشاه مجتمع‌های “بین‌راهی” کرمانشاه، با ابتدایی‌ترین امکانات! بیشتر فضاهای شهر کرمانشاه “مناسب‌سازی” نشده/ فقط از پارک “شاهد” استفاده می‌کنیم! شقیری دستاورد مسی و رونالدو را تکرار کرد آشنایی با زیرگروه های آنفلوانزا شهردار فعال کرمانشاه پیگیری مستمری برای اجرای پروژه قطارشهری داشته است/ ریل گذاری قطار شهری کرمانشاه از هفته آینده آغاز می‌شود/ پیشرفت ۱۸۰۰ متری تونل قطار‌شهری کرمانشاه “مه غلیظ” در محورهای کرمانشاه یاکین: پرتغال از قرعه ما خوشحال نیست دویس بهترین بازیکن دیدار کامرون و برزیل شد رکوردشکنی دنی آلوس ۳۹ ساله در ترکیب برزیل رونالدو: به بازیکن کره گفتم ساکت شو هوانگ بهترین بازیکن دیدار کره‌جنوبی – پرتغال شد رکوردشکنی بنتو، سومین صعود کره به دور حذفی و یک رکورد منفی برای پرتغال برهالتر: امیدوارم مقابل هلند تجربه‌ام به کمک تیم بیاید

زوایای پنهان در برکناری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کرمانشاه
18 بهمن 1398 - 19:44
شناسه : 170768
0
  چه کسی پیروز انتخابات مجمع است؟ طلوع‌‌کرمانشاه :

حسام الدین شیخی: چه چیزی پشت این عزل و نصبها وجود دارد که سرپرستی در مهر ماه به جای آقای شاملی منصوب می شود اما چطور می شود که با فاصله سه ماه در تاریخ ۲۸ دی ماه در سکوت کامل خبری جایش را به سرپرست جدید می دهد؟ با توجه به زوایای پنهان در این جابجایی ها شائبهء مهندسی انتخابات آن هم در یک هیات ورزشی حائز اهمیت بوجود می آید. این اقدامات آنقدر شک و گمان برانگیز است، می توان گمانه زنی کرد که طی سه ماه تمام اقدامات و تغییرات لازم را برای انتخابات آینده ترتیب اثر داده اند و از آنجایی که سرپرست حق شرکت در انتخابات مجمع را ندارد جایش را به شخصی دیگر می دهد تا بتواند در انتخابات شرکت کند و از آنجایی که مجمع با یک سناریوی از پیش تعیین شده مواجه می شود، گزینهء مدیرکل به راحتی با آرای مجمع بعنوان رییس هیات ورزشهای همگانی انتخاب می شود!/ مسئولین ورزش استان باید پاسخگوی این شوائب بوجود آمده از برکناری خلاف اساسنامه تا افشاگری شاملی از روابط عمومی سفارشی هیات با حقوق سفارشی باشند!

پ
پ

حسام الدین شیخی – روزنامه نگار: هنوز دو سال تا پایان ریاستش برای این هیات باقی مانده بود که با بهانه های غیررسمی همچون کهولت سن و عدم هوشیاری کافی برکنار شد. اما در نهایت آنچه که عنوان شد ارزیابی عملکرد و نیاز به تغییر در این هیات بود و فدراسیون ورزش‎های همگانی جمهوری اسلامی ایران هم با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه سرپرست جدید این هیات را منصوب کرد.

هیاتی که جمعیت ورزشکاران و گردش مالی بسیار بالای آن موجب شده تا به یک هیات خاص تبدیل شود. اما چه چیزی پشت این عزل و نصب‎ها وجود دارد که سرپرستی در مهر ماه به جای آقای شاملی منصوب می شود اما چطور می شود که با فاصله سه ماه در تاریخ ۲۸ دی ماه در سکوت کامل خبری جایش را به سرپرست جدید می دهد؟

اگر قدری به قبل بازگردیم جایی که سرپرست هیات همگانی، سال گذشته سرپرست یک معاونت بود که نتوانست نظر مسئولین مربوطه را برای پست معاونت جلب کند! اما حالا با توجه به زوایای پنهان در این جابجایی ها شائبهء مهندسی انتخابات آن هم در یک هیات ورزشی حائز اهمیت بوجود می آید.

این اقدامات آنقدر شک و گمان برانگیز است، می توان گمانه زنی کرد که طی سه ماه تمام اقدامات و تغییرات لازم را برای انتخابات آینده ترتیب اثر داده اند و از آنجایی که سرپرست حق شرکت در انتخابات مجمع را ندارد جایش را به شخصی دیگر می دهد تا بتواند در انتخابات شرکت کند و از آنجایی که مجمع با یک سناریوی از پیش تعیین شده مواجه می شود، گزینهء مدیرکل به راحتی با آرای مجمع بعنوان رییس هیات ورزش‎های همگانی انتخاب می شود!

شاید آقای مدیرکل یادشان رفته که نمی توان رد پای خود را از روی آسفالت تازه با قیر داغ پاک کرد که کسی متوجه نشود او در تلاش است تا مشاورعالی خود را در پستهای ارزشمند قرار دهد! در هر حال مسئولین ورزش استان باید پاسخگوی این شوائب بوجود آمده از برکناری خلاف اساسنامه تا افشاگری شاملی از روابط عمومی سفارشی هیات با حقوق سفارشی باشند یا ما منتظر باشیم پس از تخلفات آشکار، سرپرستی که استعفا داده بعنوان رییس هیات ورزشهای همگانی انتخاب شود!

دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.